Названо найкрасивіші автомобілі в світі

Продукция

Платные парковки
Размер: 5кв. км

Статьи

Существует ли порядок выбора панелей?

Естественно. Определенный метод подбора панели существует. Его суть состоит в минимальной обрезке панелей. Это нужно для определенной

Что делать, если ворота не работают?

Причин поломки может быть миллион. Также важен и вид ворот. Если вы хотите, чтобы ворота работали надежно и долго — ухаживайте за ними

Почему под «гаражными» часто имеют ввиду «секционные» ворота?

Очень часто, говоря гаражные ворота, люди имеют в виду секционные ворота. И здесь нет ничего удивительного. Чаще всего секционные ворота

Названо найкрасивіші автомобілі в світі

2012 Oct 11

Експерти Forbes спробували визначити найпривабливіші серед автомобільних новинок на авторинку в цьому році. Переміг Aston Martin Rapide.
Автоекспертами видання виступили: Гарі Флом з Manhattan Automobile Company; Тамара Воррен, автор блогу Go Tryke, присвяченого автомобілям і автодизайну; автоексперт компанії Driven Media Майк Коділл і президент компанії Gotham Dream Cars Ноа Леманн-Хаупт http://bib.info.
Aston Martin Rapide за 197 тис. доларів отримав схвалення усіх експертів. Двері цього автомобіля відкриваються нагору, тому цей шикарний седан схожий на спортивну машину. Автолюбитель Ноа Леманн-Хаупт з Gotham Dream Cars говорить, що дітища компанії Aston Martin - найкрасивіші машини в світі. "Компанія Aston Martin уміє робити шикарні автомобілі, - говорить він. - Модель Rapide - ідеал 4-дверного седана".

Ще один, більш класичний, учасник рейтингу - Bentley Mulsanne за 285 тис. доларів. Цей автомобіль розганяється до 100 км / год за 5,1 сек. Ця машина не тільки красива, але й потужна. Салон автомобіля зроблений з екзотичного дерева і шкіри спеціального дублення. Це додає машині максимальної розкоші. Це авто виглядає більш класичним завдяки скляному важелю коробки передач.

Модель Mulsanne була спроектована за аналогією першого транспортного засобу компанії Bentley. Перший восьмилітровий екіпаж був представлений в 1930 році на виставці London Motor Show. Остання модель знаменитого екіпажу - Mulsanne - по праву заслуговує на особливу увагу.
Тамара Уоррен стверджує, що дизайн нових моделей старих авто (таких як Mulsanne і Mercedes SLS AMG) залежить від матеріалів.
Ще одним прикладом редизайну старої моделі став Dodge Challenger SRT8 за 43 680 доларів. Ця модель коштує не дорого і не така вдосконалена, як, наприклад, Alfa Romeo 8C Spider за 301 тис. доларів.
"Якщо ви хочете ретро маслкар, вам не доведеться купувати старий Mustang 1964 року. Купуйте Dodge Challenger 2012 випуску, і отримаєте той же ефект", - говорить Коділл. Challenger не володіє такою яскравою зовнішністю, як Ferrari або Alfa Romeo, але на кожен товар є свій покупець.
Ошибка в тексте?
Выделите ошибку и нажмите Ctrl+Enter

Автор текста: Антип Леонидович Бузыцков

ДРУГИЕ НОВОСТИ РАЗДЕЛА
Теги: модели alfa romeo машина авто Dodge

Комментариев на статью «Названо найкрасивіші автомобілі в світі» пока нет

Ваш отзыв

Внимание! Высказывания пользователей портала выражают их личное мнение, которое может не совпадать с позицией портала.Ответственность за содержание конкретного комментария несёт пользователь, его опубликовавший. (п.12 Указа Президента РБ №60 от 01.02.2010 г.).