Найкращий стиль від найкращого орендаря — бізнес-центр Silver Breeze втілює мрії

Продукция

Платные парковки
Размер: 5кв. км

Статьи

Существует ли порядок выбора панелей?

Естественно. Определенный метод подбора панели существует. Его суть состоит в минимальной обрезке панелей. Это нужно для определенной

Что делать, если ворота не работают?

Причин поломки может быть миллион. Также важен и вид ворот. Если вы хотите, чтобы ворота работали надежно и долго — ухаживайте за ними

Почему под «гаражными» часто имеют ввиду «секционные» ворота?

Очень часто, говоря гаражные ворота, люди имеют в виду секционные ворота. И здесь нет ничего удивительного. Чаще всего секционные ворота

Найкращий стиль від найкращого орендаря — бізнес-центр Silver Breeze втілює мрії

2013 May 25


Сьогодні кожна людина має всі привілеї для відкриття власної справи — це і юридична підтримка, котру забезпечують різні компанії, це і можливість придбання техніки у лізинг чи кредит, це оренда приміщень у будь-якому районі міста, яке відповідає всім побажанням. І відносно останнього питання можна сміливо сказати, що сьогодення рекомендує саме такий спосіб відкриття власної справи. Але треба добре знати цей сегмент ринку — нерухомість, тому що деякі фірми пропагують оренду площі через агентства нерухомості, що виразно впливає і на ціну кожного квадратного метру. Набагато вигідніше розмістити свій торговельний павільйон чи салон краси в бізнес-центрі, причому подібну інформацію завжди можна знайти в мережі — багато власників таких будівель мають офіційні сайти.
А якщо Вас зацікавила оренда офісу Київ, відразу робимо підказку — нещодавно відкрився чудовий офісно-торгівельний центр Silver Breeze на лівому березі Дніпра, котрий має велику кількість привілеїв. Насамперед, це розташування — тут великий транспортний вузол, тому потік людей в будь-яку пору дня чи ночі нескінченний, отже, відвідувачі будуть постійно.
Триповерхова будівля має абсолютно усі прилади для ведення бізнесу, не виходячи з неї — це і кавові автомати, і банкомати з терміналами для здійснення розрахункових операцій, а також високошвидкісний інтернет Wi-Fi.

Така оренда офісів вигідна з багатьох сторін — насамперед, Ви не витрачаєте кошти для придбання нерухомості, тим більше, що в більшості випадків купити її в гарному місці навряд чи можливо. Тим більше в столиці. Далі — Вам не потрібно оформлювати купу документів для дозволу на проведення діяльності — тут вже все передбачено, зроблена пожежна експертиза, архітектурна, даний дозвіл з боку санітарної станції. Все, що від Вас вимагається — це сплачувати комунальні рахунки, тому що навіть на прибиральницю не доведеться витрачати гроші.

Чому люди так люблять торговельні і бізнес центри? Тому що за одним разом можна придбати все необхідне, провести цікавий день шопінга, а також відвідати косметолога чи зайти в солярій. А якщо Ви обрали для своєї справи саме Silver Breeze, то будьте певні — Ваша діяльність буде прибутковою. Тим більше, що це пропозиція надається саме від власника об'єкту. Тут абсолютно усе передбачено, починаючи з фасаду будови до підземного паркування, розрахованого на понад 500 автомобілів.

Ошибка в тексте?
Выделите ошибку и нажмите Ctrl+Enter

Автор текста: Степан Геннадиевич Жванец

ДРУГИЕ НОВОСТИ РАЗДЕЛА
Теги: люди

Комментариев на статью «Найкращий стиль від найкращого орендаря — бізнес-центр Silver Breeze втілює мрії» пока нет

Ваш отзыв

Внимание! Высказывания пользователей портала выражают их личное мнение, которое может не совпадать с позицией портала.Ответственность за содержание конкретного комментария несёт пользователь, его опубликовавший. (п.12 Указа Президента РБ №60 от 01.02.2010 г.).